Kúpacie a okrasné jazierka

Zaoberáme sa kompletnou realizáciou rôznych druhov jazierok. Zabezpečujeme taktiež pravidelnú údržbu a servis. Jazierko dodá každej záhrade jedinečnú atmosféru, obohatí vašu záhradu o optické a zvukové efekty, a tým spríjemní pobyt a relax vo vašej záhrade.

Kúpacie jazierka

Tento typ jazierka je vhodné naplánovať v blízkosti domu tak, aby sa stalo trvalou dominantou záhrady. Vhodným miestom je mimo dosah stromov a ideálne slnečný priestor, kam dopadajú slnečné lúče aspoň 5 hodín. Jazierka možno vybudovať do akéhokoľvek tvaru a rozmeru. Súčasťou môže byť pohodlný plytký vstup do vody a takisto aj plocha na opalovanie. Breh možno osadiť vodnými rastlinami doplnenými o rôzne kamene iné prvky.

Okrasné jazierka

Možno budovať od maličkých jazierok až po rozsiahle vodné plochy s rôznymi kaskádami a ďalšími vodnými prvkami. Do okrasného jazierka možno nasadiť zopár menších rýb, prípadne vhodné rastliny, ktoré budú udržovať prírodný biotop v biologickej rovnováhe.

Jazierka pre chov rýb

Sú obľúbenou voľbou pre svoj bohatý podvodný život, rozmanité rastlinstvo na brehu a rozsiahlu hladinu.

Optimálne podmienky

Pre bezproblémový chod vášho jazierka je nutné správne navrhnutý a nainštalovaný filtračný systém, ktorý zaistí optimálne podmienky pre život baktérií.

Staršie jazierko?

Realizujeme jednoduché úpravy a rekonštrukciu existujúcich jazierok na fungujúci a dlhodobo udržateľný biotop.

Hlavné výhody

Osviežujúci pohľad na záhradu

Pre otužilcov celoročné osvieženie

Uvidíte vo vašej záhrade živočíchy, ktoré tam doteraz neboli

Služby

Záhrady na kľúč
Automatické závlahy
Záhradné osvetlenie
Pokládka trávnika
Údržba zelene
Kúpacie a okrasné jazierka
Gabiónové ploty a doplnky