Pokládka trávnika

Vrchol záhradného umu, dokonalý trávnik, si vyžaduje veľa času a úsilia pokiaľ si ho vypestujete svojpomocne, preto je ideálnym riešením pokládka už hotového trávnika vypestovaného na Slovensku tými najlepšími odborníkmi.

Dokonalý trávnik budete mať okamžite

Koberec môžeme využívať prakticky ihneď. Rozdiel oproti klasickej výsadbe trávnika je v tom, že trávnikový koberec je pestovaný asi 11 mesiacov v trávnikovej škôlke a jeho životný cyklus sa naplní po vyrezaní a položení u zákazníka. Nakoľko trávnik má za sebou necelý rok života, stačí mu krátka doba cca 2 až 3 týždne na správne spojenie so zeminou.

Veľkou výhodou trávnikového koberca je, že oň bolo postarané na profesionálnej úrovni a získate tak trávnik bez chorôb, plesní a buriny.

Trávnikový koberec nájde uplatnenie v záhradách rodinných domov, v okolí firiem, verejných parkov, športoviskách, detských ihriskách.

Nezáleží na veľkosti

Položenie nového trávnikového koberca je vhodné pre všetky veľkosti záhrad od najmenších až po veľké rozsiahle športoviská. Nový trávnik bude mať vždy jednotný vzhľad na celej ploche.

Iné možnosti?

Okrem trávnikových kobercov vieme zabezpečiť aj výsadbu alebo dosievanie časti trávnika. Ak máte na pozemku väčšie plochy alebo nechcete trávniku venovať toľko starostlivosti potom môžete zvoliť výsadbu lúčnych zmesí.

Hlavné výhody

Okamžitý efekt

Šetrenie času a peňazí

Trávnik je vždy nahnojený, ošetrený proti burinám a chorobám

Schopný plnej záťaže po 2 týždňoch

Následná údržba nie je tak zložitá

Služby

Záhrady na kľúč
Automatické závlahy
Záhradné osvetlenie
Pokládka trávnika
Údržba zelene
Kúpacie a okrasné jazierka
Gabiónové ploty a doplnky