Komplexná ponuka služieb

 

Bohatá ponuka našich služieb vám pomôže zrealizovať vysnívanú záhradu presne podľa vašej predstavy do posledného detailu.

Komplexná ponuka služieb

 

Bohatá ponuka našich služieb vám pomôže zrealizovať vysnívanú záhradu presne podľa vašej predstavy do posledného detailu.

Záhrady na kľúč

Záhrada na kľúč je komplexným riešením od A po Z. U nás sa taktiež dozviete aké typy záhrad existujú, kde a aký typ je vhodné použiť a veľa iných zaujímavostí, vďaka ktorým vám pomôžeme vytvoriť vysnívanú záhradu.

Automatické závlahy

Závlahové systémy vieme zrealizovať aj do už hotovej záhrady, ale vždy je lepšie uvažovať s automatickou závlahou pri návrhu novej záhrady.

Moderné závlahové systémy sú nielen skvelým pomocníkom v záhrade, ale aj ekologickou alternatívou pri zavlažovaní vďaka rôznym možnostiam dodávky vody do systému.

Záhradné osvetlenie

Rozžiarte svoju záhradu záhradným osvetlením a získajte tak jedinečný pohľad z vášho domu, ktorý nekončí tmou a navodí vo vás väčší pocit bezpečia.

Pokládka trávnika

Profesionálne položenie trávy vám zabezpečí krásnu záhradu okamžite a bezstarostne.

Údržba zelene

Pravidelná starostlivosť o záhradu je veľmi náročná, preto odporúčame zveriť záhradu profesionálom, aby úprava, tvarovanie a strihanie okrasných drevín, živých plotov a inej zelene dostali správnu starostlivosť.

Kúpacie a okrasné jazierka

Voda je neodmysliteľnou súčasťou nášho života a prírody, preto je skvelým doplnkom v záhradách. 

Okrem návrhu a realizácie vieme ponúknuť aj čistenie jestvujúcich jazierok, prípadne ich úpravu podľa želania klienta.

Gabiónové ploty a doplnky

Váš dom dostane veľmi pevný a zároveň estetický plot. Gabiónové koše sa dajú využiť na vytvorenie terénnych alebo dekoratívnych úprav v záhradách.