Záhradné osvetlenie

Rozžiarte svoju záhradu záhradným osvetlením a získajte tak jedinečný pohľad z vášho domu, ktorý nekončí tmou a navodí vo vás väčší pocit bezpečia.

Prečo inštalovať záhradné osvetlenie?

Bez svetla nie sme schopní vidieť svet v ktorom žijeme. Svetlo je pre naše životy dôležité a dodáva nám pocit bezpečia. Tam, kde je svetlo sa cítime pohodlnejšie a vďaka nemu si môžete svoju záhradu vychutnať aj v noci počas letných večerov.

Osvetlenie možno inštalovať v akejkoľvek záhrade, popri príjazdovej ceste, chodníku. Taktiež sa využívajú na nasvietenie stromov alebo okrasných drevín, sôch, stien. Rovnako možno rozžiariť vaše jazierko.

Vieme zabezpečiť kompletnú realizáciu osvetlenia od elektroprojektu, cez realizáciu s dodaním potrebných svietidiel, až po revíznu správu.

Ako voliť osvetlenie?

Existuje mnoho typov svietidiel, ale nie všetky sú vhodné na všetko. Preto treba zvoliť správne typy podľa plánovaného umiestnenia a hlavne aj výkonu. Treba myslieť na to, či chcete mať osvetlenie trvalo pripojené na elektrinu. Alternatívou je solárne osvetlenie.

Potrebujete elektrinu?

Nerealizujeme iba osvetlenie záhrad, ale vieme zabezpečiť elektrinu pre vašu plánovanú elektrický bránu, čerpadlo v studni, prípadne záhradné zásuvky na 230V, ale aj 380V.

Hlavné vlastnosti

Osvetlenie vytvorí jedinečný pohľad, ktorý nekončí tmou

Pocitovo rozširuje priestor

Navodzuje pocit bezpečia

Nízka spotreba vďaka moderným LED zdrojom

Veľká variabilita použitia

Služby

Záhrady na kľúč
Automatické závlahy
Záhradné osvetlenie
Pokládka trávnika
Údržba zelene
Kúpacie a okrasné jazierka
Gabiónové ploty a doplnky